درباره ما

سارومارکت در ابتدا به عنوان یک وارد کننده محصولات آرایشی و بهداشتی و برقی واقع در مجتمع تجاری نور شهرستان مهاباد در آبان ماه سال ۹۳ شروع به کار کرد و در 4 سال پس از شروع فعالیت خود با توجه به پیشرفت تکنولوژی و رواج خرید های آنلاین وارد حوضه فروش از راه دور توسط شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام شد. طی این مدت با افزایش اعتماد مشتریان عزیز و بالا رفتن تعداد سفارشات ، دیگر اینستاگرام بستر مناسبی برای پاسخگویی به موقع و برآورده کردن نیاز های مشتریان عزیز در مدت کوتاه نبود و بعد از ۲ سال فعالیت در این شبکه ، تصمیم بر راه اندازی سایت و معرفی تمام کالا ها و خدمات و همینطور ثبت سفارش به شیوه ای آسان و سریع از طریق وبسایت فروشگاه گرفته شد به طوری که وبسایت فروشگاه با آدرس Saromarket.com در اواسط تابستان سال ۱۴۰۰ به طور رسمی آغاز به کار کرد.

هدف سارومارکت از همان ابتدا خدمت رسانی و تامین رضایت مشتریان بوده است و در این راستا از هیچ گونه تلاشی برای خدمتگذاری به خریداران محترم این فروشگاه فروگذار نخواهد کرد.

از جمله مواردی که سارومارکت را به عنوان یک فروشگاه آنلاین مورد اعتماد از دیگر فروشگاه ها متمایز می کند خدمات پس از فروش این فروشگاه است که برای اولین بار در ایران محصولات خود را از هر نظر ضمانت کرده و به خریدار اطمینان میدهد که حتی در صورت استفاده و عدم رضایت از کیفیت محصولات میتواند وجه پرداختی خود را تمام و کمال از فروشگاه دریافت کند و به این به معنای تضمین رضایت مشتری است.

از آنجایی که در فروش آنلاین حمل و نقل کالا نقش بسیار مهمی دارد سارومارکت اهمیت زیادی برای بسته بندی محصولات قائل و روند بسته بندی بسیار دقیق و با وسواس زیاد انجام می شود به طوری که تمام محصولات غیر از محصولات خشک و نرم (مانند پد پنبه ای و مواردی از این قبیل ) در پوشش نایلونی پرس شده قرار گرفته و فضای داخل جعبه با فوم پر می شود که از هرگونه آسیب احتمالی به محصولات جلوگیری می کند. البته از آنجایی که هر اتفاقی ممکن است در طی مسیر برای بسته رخ بدهد، سارومارکت حتی سلامت فیزیکی محصولات تا زمان تحویل را هم به عهده گرفته و در صورت بروز مشکل خسارت آن را به خریدار پرداخت کرده و یا محصول را بدون هزینه تعویض خواهد کرد، لازم به ذکر است که هزینه ی ارسال جهت برگشت محصول معیوب به فروشگاه نیز بر عهده ی سارو مارکت است.

ما به رسم یادبود و قدردانی از اعتماد مشتریانمان با هر سفارش یک هدیه کوچک برای شما خریدار محترم ارسال خواهیم کرد به امید آنکه لبخندی به نشانه ی رضایت از خرید بر روی لبان شما ظاهر شود.

نکته ای که در مورد سارومارکت بسیار حائز اهمیت است سیاست قیمت گذاری در این فروشگاه است که همواره تلاش ما بر این بوده قیمت منصفانه اما نه فقط در حد یک شعار را به مشتریان عزیزمان ارائه کنیم به همین خاطر در ۹۰ درصد موارد قیمت های فروشگاه ما پایین تر از سطح قیمت محصولات در بازار کشور است و این جز یک خدمت صادقانه برای جلب رضایت مشتری نیست.

به امید آنکه ما در سارو بتوانیم بهترین تجربه های خرید را برای شما به ارمغان بیاوریم و در مسیر طولانی وادامه دار ارتباط فروشنده با مشتریانمان، خدمت گذاری شایسته باشیم.

روش پرداخت

درتجارت الکترونیک استقرار امنیت حکم ستون نگه‌دارنده‌ای را دارد که اگر نباشد همه چیز فرو خواهد ریخت. سارومارکت نیز در حفظ و حراست از اطلاعات شما عزیزان از هیچ تلاشی فروگزار نخواهد کرد و از رو یکی از امن ترین درگاه های بانکی حال حاضر در کشور را به منظور انجام پرداختی های شما عزیزان انتخاب کرده است.

تیم سارو برای تسهیل نمودن پرداختی های شما عزیزان درگاه امن پرداخت الکترونیک سداد را برای استفاده در نظر گرفته است که فارغ از امنیت عالی آن مزایای بسیاری را به همراه دارد و در ادامه به چند ویژگی این درگاه اشاره میکنیم:

مشتریان گرامی با استفاده از کارت های شتاب خود از هر بانکی، می توانند مبلغ مورد نظر را درشرایطی امن و با سرعتی بیشتر پرداخت کنند.

یکی از مزایای استفاده از درگاه سداد، تضمین بازگشت وجه به خریدار است که باعث اطمینان بیشتر شما مشتریان عزیز به تیم سارومارکت می باشد.

این درگاه دارای یک مسیردهی هوشمند است که با متریک های متفاوت در بازه های زمانی مختلف باعث می شود کاربران به بهترین درگاه پرداخت با بالاترین میزان موفق بودن تراکنش هدایت شوند.

تمام مراحل پرداخت خارج از سایت سارومارکت و در بستر امن شاپرک انجام خواهد شد و حتی فروشگاه هم هیچگونه دسترسی به اطلاعات و روند انجام پرداخت نخواهد داشت.

قوانین برگشت کالا

خدمت صادقانه و جلب رضایت کامل خریدار بزرگترین هدف در مجموعه سارومارکت است که همواره در رأس امور فروشگاه قرار دارد ، از این رو ضمانت بازگشت کالا در سارومارکت فقط یک شعار نیست بلکه امکانی برای رسیدن به اوج لذت خرید است چرا که رضایت ۱۰۰ درصدی خریدار هدف نهایی ماست و برای دستیابی به این هدف محدودیت زمانی برای بازگشت کالا به طور کلی حذف شده است .

در نظر داشته باشید که برای عودت کالا فقط کافیست که با شماره پشتیبانی (۸۷ ۳۲ ۸۹۶ ۰۹۳۷) تماس گرفته و پس از بررسی و تایید تیم پشتیبانی و دریافت پیامک تایید مرجوعی ، محصول را همراه با برگه فاکتور به آدرس فروشگاه ارسال فرمایید.

۱. در صورتی که تاریخ انقضای محصول برای شما کافی نمی باشد:
مشتریان گرامی با استفاده از کارت های شتاب خود از هر بانکی، می توانند مبلغ مورد نظر را درشرایطی امن و با سرعتی بیشتر پرداخت کنند.

۲.در صورتی که محصول از لحاظ فیزیکی سالم نباشد:
لطفا محصول را از پوشش نایلونی خارج نکرده و به همان شکلی که دریافت کرده اید برای ما ارسال کنید.توجه:در صورت خروج محصول از نایلون ضمانت باطل خواهد شد . درمواردی که ظاهر محصول سالم بوده و ممکن است محتویات محصول دچار آسیب شده باشد، ارائه ی جعبه محصول الزامی بوده و بدون ارسال جعبه متاسفانه ضمانت باطل خواهد شد ، لذا خواهشمندیم که جعبه ی محصولات را تا زمان اتمام محصول نزد خود نگه دارید.

۳.در صورت عدم رضایت از رنگ محصولاتی که دارای رنگ بندی هستند:
ممکن است شما محصولی خریداری کرده باشید که دارای رنگ بندی متفاوت است (مانند رژ لب) در صورتی که بعد از دریافت محصول رنگی که انتخاب کرده اید باب میلتان نبود ،تنها در صورتی که پلمپ محصول باز نشده باشد قابل عودت میباشد.

۴.در صورتی که محصول اشتباه برای شما ارسال شده است:
در هنگام آماده سازی سفارش چندین بار محصولات چک خواهند شد به همین خاطر این اتفاق بسیار نادر است ، اما با توجه به اینکه این مرحله به صورت دستی انجام میشود باز هم ممکن است این اشتباه پیش بیاید .در این مورد هم در صورتی که محصول مورد نظر از پوشش نایلونی خارج نشود قابل عودت و تعویض می باشد .توجه : در صورتی که پلمپ محصول باز شود یا از نایلون خارج شود متاسفانه ضمانت آن باطل خواهد شد.

۵.در صورت عدم رضایت از کیفیت محصول:
یکی از مواردی که ضمانت فروشگاه سارو را با سایر فروشگاه ها متمایز میکند امکان عودت کالا در صورت عدم رضایت از کیفیت آن است . در مواردی که محصول خریداری شده نتیجه مطلوبی برای شما در بر نداشته باشد میتوانید محصول را به فروشگاه برگشت داده و هزینه محصول را دریافت نمایید .

نکات مهم در هنگام تحویل سفارشات

مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

توجه: در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید ، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد.

در زمان ارسال سفارش توسط شرکتهای پستی، مشتری موظف است در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نمایید ، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت.

هنگامی که سفارش تحویل گرفته می شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت، بدین منظور به مشتریان توصیه می گردد قبل از امضاء نمودن رسید تحویل کالا، به دقت ظاهر کالا را بررسی نموده و در صورتیکه کوچکترین ایرادی داشت، از تحویل گرفتن سفارش خودداری و موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع نمایند.
در این موارد فروشگاه بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض و در صورتیکه موجودی آن تمام شده باشد، به صلاحدید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را عودت می نماید. در این حالت مشتری هیچگونه هزینه مازادی پرداخت نخواهد کرد.

توجه: در صورتی که قصد سؤاستفاده از این امکان تشخیص داده شود فروشگاه از پرداخت مبلغ خودداری خواهد کرد. دقت فرمایید که در موارد فوق هزینه ارسال (عودت و ارسال دوباره) به عهده فروشگاه خواهد بود.اما خارج از این موارد هم امکان بازگشت کالا فراهم است ،به عنوان مثال خریدار از خرید خود منصرف شده باشد و یا موارد دیگر ،که در این صورت تمام هزینه ها اعم از هزینه ارسال ،بسته بندی و…به عهده خریدار خواهد بود. توجه: لطفا بسته های مرجوعی خود را با سرویس پست سفارشی ارسال کرده و به مامور تحویل گیرنده پست تاکید کنید که تیک خدمات اضافی را فعال نکند، چرا که هزینه ارسال طبق تعرفه پست سفارشی به شما عودت داده خواهد شد.